piątek, 16 maja 2014

Delegalizacja wszystkiego!!!

Znaleźliśmy się na zakręcie politycznego idiotyzmu. 

Janusz Palikot w programie Moniki Olejnik „Kropka na i” nazwał biskupów pedofilami. Wyraził swoją opinie i stanowisko w sprawie skandali pedofilskich w kościele.
źródło: natemat.pl

Czy był to skrót myślowy, czy atak bezpośredni – nie wiem.

Natomiast wiedzą to posłowie PiS i najświętszy Zbigniew Ziobro, uczestnik tego programu.
Otóż PiSowskie kreatury i Ziobryści chcą donieść do prokuratury na Palikota za szerzenie nienawiści i jednocześnie zawnioskować o delegalizację Twojego Ruchu.


Ja się zastanawiam w takim wypadku czy nie powinno dojść do delegalizacji wszystkich partii w Polsce, bo każda chyba używa szykan i niewyszukanego słownictwa wobec przeciwników politycznych czy ideowych. Adamek nazywa homoseksualistów zboczeńcami, Pawłowicz obraża chyba wszystkich, a PiS nawyzywał setki ludzi od morderców smoleńskich.

Czy zarówno Ziobro jak i cała reszta tego otumanionego towarzystwa zapomniała, że tylko dzięki temu, że Palikot może swobodnie wypowiadać swoje opinie oni mogą wypowiadać swoje?
No i jak oni wygłaszają agresywne opinie, to są one tylko ich opiniami, a gdy ktoś o nich, albo o ich "guru" tak mówi to "szerzy nienawiść". Jak Kali ukraść krowa...

No i druga sprawa.

Czy hierarchowie potrzebują samozwańczych obrońców w postaci polityków? O co w tym chodzi? Przecież jak Hoser, albo Michalik czują się znieważeni, to mają rączki i nóżki i mogą sami walczyć o swoje prawa.
No chyba, że stali się już obiektami kultu i wymagają ochrony politycznej.

Na koniec jeszcze jedno.


Dla mnie zarówno Hoser, Michalik, Głódź czy Rydzyk to są kreatury, które jeśli same nie dopuszczają się czynów pedofilskich, to na 100% o nich wiedzą i siedzą cicho. Pomagają ukrywać takie przypadki i są obrońcami zboczeńców.

Gdy jesteś świadkiem krzywdy, możesz zareagować i jej zapobiec, a tego nie robisz to jesteś współwinny. W tym kontekście te osoby są współwinne temu co się dzieje w kościele w tym zakresie. Bo posiadają wiedzę i środki, żeby przeciwko temu wystąpić a tego nie robią. Zatem tak – Hoser, Michalik, Głódź i Rydzyk są współwinni krzywdzie dzieci w kościele, są współwinni molestowaniom, nadużyciom i ich tuszowaniu. Może nie są pedofilami w sensie stricte, ale tak jak zwolennik idei prawicy jest prawicowcem, tak zwolennika pedofilii można w pewnym dużym uproszczeniu nazwać PEDOFILEM.