środa, 3 grudnia 2014

AIDS to wyrok boży za homoseksualizm...

Miałem nie pisać, ale się zdenerwowałem nie na żarty! 


I pięćsetny wpis będzie naładowany wściekłością!!!

Pastor kościoła baptystów w Tempe, Arizona wystąpił w niedzielę z kazaniem pod tytułem „AIDS: Sąd Boży”.

W poniedziałek jego kazanie trafiło na YT. W nim pastor Steven Anderson głosi, ze „pismo” mówi, ze wszystkich gejów należy zgładzić i jeśli chcemy wolnych od AIDS świąt Bożego Narodzenia, to trzeba to zacząć robić już teraz. Mówi „Zwróćcie się do Księgi Kapłańskiej 20: 13, tam znalazłem lek na AIDS”.

Księga kapłańska 20:13

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.”

Z resztą obejrzyjcie tę faszystowską mordę sami:
Potem pieprzy coś o statystykach i o tym jak podobno większość chorych na HIV i AIDS to homoseksualiści.

I to są moi drodzy chrześcijanie! Tak! Ludzie, którzy mówią o miłości Jezusa, nawołują do mordowania innych ludzi wyłącznie na podstawie tego, że mają inną orientację seksualną.

Już kilka razy o tym pisałem, ale powtórzę:

Jeżeli Twoją religię, w jakikolwiek sposób można wykorzystać do robienia innym ludziom krzywdy, usprawiedliwiać nią ohydne i nieludzkie zachowania – to Twoja religia nie zasługuje na żaden szacunek!

Twoja religia powinna być piętnowana jak każda zbrodnicza ideologia.

To, że nadbudowano szowinistyczne i po prostu wrogie człowiekowi poglądy, koncepcją Boga, nie powinno być dla takiej religii żadnym parasolem ochronnym!

I na dokładkę Franciszek pozwala biegać Wesołowskiemu swobodnie po Watykanie. Tak wygląda stanowczy sprzeciw wobec pedofilii w kościele katolickim, tego rzekomo „nowego i lepszego” papieża.


…normalnie zaraz coś zepsuję…zostawiam Was z tym, bo sam już nie mogę…