niedziela, 8 lutego 2015

Sataniści nie mają łatwo

W ostatnich latach, jeśli jesteś satanistą, nie masz prostego życia. Serio. Bo gdzieś tak do końca lat osiemdziesiątych było jasne – sataniści słuchają black-metalu i heavy-metalu, ubierają się na czarno, mają długie włosy i ogólnie straszą małe dzieci na ulicach. Wszystko było proste…ale już nie jest!
Dziś satanista musi słuchać badziewia, oglądać kreskówki i ubierać się w kobiece ciuchy. Nie wierzycie? Podam kilka przykładów.
***

Walt Disney
Disney i wszystkie jego filmy to czysty diabeł! Samo logo wytwórni zawiera liczbę diabła. Wszystkie kreskówki mają odniesienie do kultów, homoseksualizmu i hedonizmu – czyli do wartości, które są bliskie satanistom. Prawdziwy satanista musi oglądać kreskówki Disneya!
***


Muzyka pop
Beyonce, Katy Perry, Jay-Z, Lady GaGa, Eminem i setki innych gwiazd muzyki popularnej ukradły satanizm chłopcom z pomalowanymi twarzami. To nie są żarty! Dziś żeby być prawdziwym satanistą, trzeba słuchać rapu, popu i nie wystarczy oddawać pokłonów do muzyki Behemotha, Burzuma czy Marilyna Mansona!

 


***

Google, Facebook…
Jak korzystasz z gogle, to jesteś wyznawcą diabła! Nie ważne czy używasz tylko wyszukiwarki, czy masz zainstalowanego Chrome’a. Czcisz diabła! To samo z facebookiem…to wszystko jeden wielki spisek satanistów i iluminatów.***

McDonalds
Musisz jeść fast-food. McDonalds jest satanistyczny! Wsuwaj więc frytki i hamburgery na chwałę szatana!***

Hello Kitty, My Little Pony, Spongebob…
Tylnymi drzwiami wchodzą wszystkie te postaci. Zakładając urania z tymi postaciami znakujesz się jako wyznawca diabła. Nie daj się oszukać. Jeśli chcesz być prawdziwym satanistą musisz lubić Kucyki, mieć plecak z Hello Kitty i koszulkę ze Spongebobem!
 


***

Nie jest łatwo! Jak być mrocznym w objęciach Myszki Miki, słuchając Beyonce i jedząc Happy Meal z Maca w koszulce z Kucykami. Nie da się! To tak jakby powiedzieć mrocznym i poważnym głosem – „bąbelki!”. Są ludzie, którzy znajdą mrok w tym, ale większości się nie uda. Więc nie dziwcie się, że kościół i prawica nazywa ludzi cieszących się życiem wyznawcami diabła. Oni wiedzą co mówią.

I przestańcie słuchać tego gitarowego łomotu! To już minęło. Teraz sataniści słuchają Katy Perry!