niedziela, 9 października 2016

Do pogan czczących JP2

Drodzy politeiści, rozszerzający, o kolejnego idola, trójcę świętą, wybraliście sobie złego bożka. Ani to heros, ani syn boga. Nawet nie jest, kurwa, przystojny. Robicie bożka ze zwykłego pierdziela, który stojąc na czele największej organizacji przestępczej w historii, tuszował pedofilię i poprzez zaniechanie przyczynił sie do śmierci milionów osób. Jedyne, co zrobił dla kogokolwiek, to przez chwilę oszukiwał klientów swojej organizacji, ze jest liberalny i miły. Przyczynił się do wzrostu zysków swojej korporacji.

Dlatego, jeśli uważacie, że ten człowiek zasługuje na waszą cześć i modły - udowodnijcie to, podając argumenty. Bez straszenia artykułem 196, bez prokuratury i policji na facebooku. Bo się tylko ośmieszacie.

Artykuł 196 kodeksu karnego mówi o przedmiocie i miejscu kultu religijnego. Karolek miejscem nie jest, a jak traktujecie go jak przedmiot, to brawo dla Was. Jeśli natomiast jest dla Was autorytetem, to także proszę o przyczyny takiego spojrzenia, bo nie słyszałem żadnych ostatnio...

Tylko, że nie wierzę, że z gimbazjalnym motłochem, co sobie mordy wyciera pieluchami zgwałconych przez księży dzieci, da sie rzeczowo rozmawiać. Jedyne na co Was stać, to groźby. I żeby było śmiesznie, na co dzień to JEBAĆ POLICJĘ, ale jak ktoś śmieje się z JP2, to od razu lecicie do prokuratora i na psy. Hipokryci. I groźby agresji. Piszecie o tym, ze na marszu niepodległości dostalibyśmy łomot za takie teksty i że jesteśmy bohaterami w internecie, a poza nim, cipkami. Szkoda tylko, że my nie grozimy nikomu, dobrze się bawimy,a  groźby wychodzą od Was.

Chyba zbliżam się do granicy Waszej uwagi. Trochę za dużo literek i bez błędów ortograficznych, więc jeden argument w dyskusji mniej. Przedobrzyłem, przecież Wy nie macie zamiaru dyskutować. Czekam na pozew i wizytę Policji, Prokuratora i CBŚ w domu.

Nie łudzę się, że kiedykolwiek zrobiliście jakikolwiek research (przepraszam za to obce słowo, ale jak nie rozumiecie, to Wasza wina, zamiast do kościoła czy na marsze, trzeba było na angielski chodzić), czy to co sie zarzuca Karolowi, to jest prawdą. Wy ślepo nadstawiacie dupska katolickiej mafii i jesteście czcicielami pedofilskiej szajki. Tak wygląda prawda. I nie mówcie NIGDY o patriotyzmie! Jan Paweł Drugi był głową OBCEGO PAŃSTWA, działał w imieniu OBCEGO PAŃSTWA i jeśli cokolwiek skapnęło dla Polski podczas jego rządów, to tylko dlatego, że było to w interesie OBCEGO PAŃSTWA. Papież nie miał nic przeciwko przejmowaniu ziemi Polaków przez kościół; nie miał nic przeciwko okradaniu Polaków z podatków, na rzecz kościelnych pasibrzuchów i ich komfortu, przywilejów i ciepłych posadek. Więc skoro dobro Polski jest dla Was najważniejsze, to przestańcie czcić kogoś, kto wybrał inne państwo jako swój dom i służył korporacji. Nawet nie próbujcie nazywać siebie patriotami czy narodowcami. Jesteście ścierwem, które nie potrafi spojrzeć poza sutannę księdza, która zakrywa Wam głowy, gdy wchodzicie tam, aby na kolanach przypodobać się panu i władcy Waszych żyć. BRAWO i AMEN.

PS. Jak ktoś poczuł się urażony tym tekstem, albo poczuł, że urażono jego uczucia religijne, mogę pomóc wpisaniu pozwu lub doniesienia do prokuratury. Tylko pomożecie mi rozbujać tego bloga...

PS2. Miałem o tym nie pisać, ale jak zobaczyłem, że wszystkie media zareagowały na prowokacyjne wydarzenie na FB, stworzone ewidentnie po to, żeby strollować czcicieli JP2, to nie mogłem się powstrzymać. Taka karma :)