niedziela, 6 listopada 2016

Moja qulturka #2

Kolejna dawka moich odkryć i konsumpcji mediów.

Strony, serwisy


W tym tygodniu spędziłem sporo czasu na dwóch portalach - http://alexjones.pl/http://zmianynaziemi.pl. Oba to istne skarbnice teorii spiskowych i pełzającej głupoty. Jak lubicie się pośmiać z kretynów i łatwowiernych idiotów – polecam. Pewnie w najbliższym czasie wykorzystam materiały z tej strony do swojego cyklu Łowca Spisków.

Filmy, SerialeO ile ten pierwszy nie spełnił moich oczekiwań i się troszkę rozczarowałem, to drugi oglądałem z zapartym tchem. Chcę spin-off’ów dla kilku postaci z tego filmu!

Zacząłem oglądać serial Lucifer. Podoba mi się, chociaż na razie mało jest wątków mitologicznych. Troszkę mi tego brakuje, bo porównuję serial do komiksu…no i Lucyfer nie jest blondynem…a powinien być!


Książki, komiksy


Kontynuuję czytanie Lucifera. Tyle!

Youtube


Dalej na pierwszym tle Drunken Peasants, więc więcej o nich nie napiszę. Wrzuciłem też swój nowy filmik, więc…w tym kierunku również polecam spojrzeć.

Muzyka


Nic. Zero. Wstyd mi.

Gry


Grałem w South Park: Stick of Truth. Po raz kolejny. I odświeżyłem sobie Star Wars: the Old Republic.Tyle na dziś. Ale spokojnie, jeszcze coś dziś wrzucę. Bo czuję niedosyt J