niedziela, 1 stycznia 2017

Metamorfoza liczbowa AD 2017


Dziś zmieniamy ostatnią cyferkę w adresie. Dla wielu to ważny dzień. Nie tylko ze względu na imprezy czy spotkania ze znajomymi. Przede wszystkim liczą na zmiany, na nowe otwarcie, kolejną szansę na kolejny, arbitralny okres naszego życia.

I z tej okazji, wszystkim swoim czytelnikom, zwolennikom, oponentom i krytykantom, chciałbym życzyć przede wszystkim rozwoju osobistego. Żebyśmy stawali się mądrzejsi i bardziej świadomi rzeczywistości. Poszerzajmy swoją wiedzę i szukajmy szans na ich wykorzystanie. Jeśli będziemy w tym wytrwali, to prędzej czy później, przyjdzie z tego cała reszta – kasa, zbytki, rozrywki i w co tam jeszcze celujemy.

Sobie życzę wytrwałości w robieniu tego, do czego dążę, cierpliwości i mniejszej ilości dystraktorów. Siły na skupienie się na zadaniach, celach. I zdrowia, żeby mnie moje nadciśnienie nie wykończyło przy komentowaniu tych głupot, które nas otaczają.

Kasy życzę wszystkim. Tylko nie zapominajcie – to środek, narzędzie do osiągania tego, co chcemy. Nie pozwólmy, żeby stała się celem sama w sobie, bo sam pieniądz nie ma żadnej wartości. To my mu go nadajemy. To, co z nim robimy.

Zatem bawcie się do białego rana, a jutro po południu wszyscy meldują się na YT i oglądajcie kolejny odcinek mojej serii. Postaram się żeby było wesoło i niepoprawnie!


Happy New Year Muthafuckas!