niedziela, 17 listopada 2013

Gej to pedofil, ateista to zbrodniarz...

Ten dziko wyglądający klecha przeszedł samego siebie.

Otóż wczoraj odbył się Kongres Katolików "STOP ATEIZACJI" zwołany z inicjatywy posła PiS Bartosza Kownackiego.

Na tym kongresie ks. Dariusz Oko i inni prelegenci (między innymi as inteligencji polskiej Anna Sobecka), przedstawili swoje tezy dotyczące kondycji kościoła, świata, polityki i filozofii.

Według niego największymi zagrożeniami dla kościoła są: media, feministki, geje i ateiści.

Jedziemy...

Media - podobno wszystkie media manipulują słowami papieża, żeby uderzyć w kościół. Poza tym to media są winne nagonki na pedofili w kościele.
Czyli papież nie mówi tego co mówi. Papież mówi co innego niż cały świat słyszy, a polskie media to przekręcają żeby zaatakować katolicki grajdołek.
No gdyby nie media to nikt by nie atakował kościół za pedofilię. Księża by sobie swobodnie gwałcili dzieci i nie byłoby sprawy.

Feministki - bo są przedstawicielami filozofii gender. A gender to nowy nazizm.
Bo filozofia gender jest wymierzona przeciwko rodzinie i chce wymordować wszystkich, którzy z własnej woli chcą pozostać w klasycznych rolach społecznych. Słyszałem że uruchomili już pierwsze obozy koncentracyjne dla macho i kur domowych.

Geje - bo każdy gej to pedofil i do tego zarażony HIV. Podobno na 1000 pedofili 400 to geje a jeden to ksiądz.Skąd te dane i czym są poparte tego nie wiem. Zastanawiam się czy nie robił tych statystyk sam ksiądz Oko na podstawie pytań:

*****
Czy jako pedofil jesteś bardziej (jeden wybór):
a) Gejem
b) Księdzem
c) Żydem
d) Ateistą

Jako pedofil wolisz:
a) Chłopców (Gej)
b) Dziewczynki (Pedofil)
c) Wszystko jedno (Gej)
Podpisz się pełnym imieniem i nazwiskiem pod kwestionariuszem.
*****

I rozesłał ten kwestionariusz do wszystkich księży w Polsce.
Dane były bardzo przekonujące i na tyle jednoznaczne, że można było na ich podstawie wyciągnąć odwrotne wnioski...

Ateiści - bo wszystkie zbrodnie tego świata to wina ateistów. Nazizm, maoizm, stalinizm, marksizm - to wszystko zrobili ateiści.
Bo napis "Gott mit Uns" na pasach SS i wsparcie przez Watykan reżimu Hitlera to tylko propaganda, a wykorzystanie mechanizmów religijnych i kult przywódcy to wymyślili ateiści, którzy z reguły odrzucają rytualizm religijny, kult wyimaginowanych postaci i pozwalają w swoich szeregach na krytykowanie poglądów. Stalin nie chciał wstąpić do prawosławnego seminarium, Hitler nie powoływał się na natchnienie Boga w swojej misji, Marks nie był synem rabina, a Mao nie był nigdy związany z żadną religią, bo przecież buddyzm nie jest religią.
Wszyscy powyżej wymienieni, poza Hitlerem, na pewnym etapie życia zerwali z religią, ale nie można uznać braku ich wiary jako przyczyny tego co zrobili, ani tym bardziej marginalizować wpływu religijnej przeszłości i mechanizmów na kształtowanie się ich koncepcji społecznych.
No i gender to twór ateistów i nowy nazizm.

Podobno to jest pierwszy, ale nie ostatni kongres tego typu. Będą wtłaczać te bzdury w głowy betonu i tylko patrzeć jak oskarżenia o pedofilię zostaną odparte fizycznymi atakami na homoseksualistów i ateistów. Bo przecież kościół musi mieć wroga, jak wszystkie totalitaryzmy, a ludzie przestali już wierzyć w diabła i piekło.

Jak nie będziesz myślał tak jak kościelni propagandyści, to będzie miał wybór jak się zakwalifikować - jako ateista albo jako gej. Ewentualnie mozesz zostać genderowcem lub feministką. Tak czy inaczej trafiasz na czarną listę nowej, mentalnej inkwizycji i jak tylko dostana narzędzia lub polityczną legitymizację to zapłoną stosy...

Krytykują politykę nienawiści do kościoła poprzez politykę nienawiści do wszystkiego, co nie jest kościelne...bo Jezus tak chciał...