poniedziałek, 21 października 2013

Michalik daj głos!

Po prostu to uwielbiam!
Czy ten człowiek nie może się po prostu zamknąć?

Co otworzy usta, to znowu sypią się z nich kłamstwa i bzdury.

Wczoraj na stronie gazeta.pl opublikowano jego wypowiedź, która wpisuje się w całą retorykę odwracania kota ogonem.

Pokuszę się o interpretację tego, co powiedział ten czołowy hipokryta polskiego kościoła. Zdanie po zdaniu.

"Ile trzeba złej woli, żeby wmawiać Kościołowi, który zna przykazania Boże, że pozwala na krzywdzenie dziecka, że pedofilia jest tolerowana. Nieprawda. To jest wielkie bluźniercze kłamstwo. Chrystus powiedział, że kto jedno małe dziecko zgorszy, lepiej, żeby mu uwiązali kamień młyński do szyi i wrzucili w głębinę morską."

Zła wola - ciekawe gdzie ona jest. Wszystkie fakty wskazują na to, że to kościół ma złą wole w ukrywaniu sprawców i nie mówieniu prawdy. Nie chodzi o prawdę procesową, tylko o prawdę na temat samego zjawiska. Gdzie jest dobra wola w mówieniu, że ofiary pedofilii są winne; gdzie jest dobra wola w mówieniu, że kościół nie odpowiada za czyny księży; gdzie jest dobra wola w zamykaniu ust księżom, którzy chcą mówić prawdę o patologiach kościoła. Pamiętajmy, że ten klecha mówi w imieniu całego polskiego kościoła.

Kościół zna przykazania Boże - chyba nie katolicki, albo Michalik potajemnie należy do jakiegoś innego konwentu. Przykazania boże w części pragmatycznej (pomijam czary-mary o innych bogach i dniu świętym) mówią o tym, że nie wolno kraść, cudzołożyć, zabijać, pożądać rzeczy i kobiet innych mężczyzn. Jak tak patrzę na te wyliczankę, to kościół nie ma problemu w łamaniu ich wszystkich.
Okrada wszystkich, od najbiedniejszych, którzy pod psychicznym terrorem oddają swoje oszczędności żeby nie być oplutym z ambony, aż po nas wszystkich. Bo kościół nie bierze kasy z podatków na pełnienie ważnej i niezbędnej misji w społeczeństwie, tylko na swoje własne, partykularne cele i szerzenie propagandy i ciemnogrodu.
Cudzołóstwo - to chyba oznacza, że nie wolno iść do łóżka z kobietą, która nie jest moją żoną. To, że księża kopulują (nie tylko z dziećmi), nie jest wielką tajemnicą. Więc tego przykazania chyba nie znają.
Zabijanie - jak napisze o inkwizycji to się wszyscy rzucą na mnie z pazurami, dlatego nie skupię się na tym. Zakaz antykoncepcji zabija rocznie kilkaset tysięcy ludzi na świecie. Hipokrytka z Rumunii, Matka Teresa pozwoliła na śmierć w męczarniach setkom ludzi, odmawiając im pomocy medycznej. Plus dziesiątki przykładów współpracy lub współudziału w czystkach politycznych i narodowościowych (poszukajcie, trochę tego jest). Jeśli stoisz obojętnie wobec śmierci, a mogłeś jej zapobiec, to jestes tak samo winny jak morderca!
Pożądanie rzeczy - w tej kwestii zostawiają wielu asów w tyle. Idź do swojej parafii albo dekanatu i zobacz czym jeżdżą ci skromni i nie pożądający rzeczy zakonnicy...
Pożądanie żon - cudzołóstwo zaczyna się od myśli. Pomijam, że to zakaz myślenia o kobietach zamężnych w kategoriach pożądania, co jest czysta bzdurą...

Pedofila jest tolerowana - jedna fraza prawdy, ale tylko połowicznie. Pedofilia jest nie tylko tolerowana, ale także ukrywana.

Bluźniercze kłamstwo - Mam pytanie do wszystkich wierzących: Czy można bluźnić przeciwko instytucji lub budynkowi? Chyba nie. W samej definicji mowa jest o tym, że bluźnimy tylko przeciwko świętości. Co wyklucza świętość? Zbrukanie, brak czystości. Jeśli ktoś uważa, że kościół katolicki nie jest zbrukany tylko święty, że te wszystkie skandale, przekręty i cały ten bajzel nie odebrał tej instytucji znamion sacrum, to chyba się obudził po długiej śpiączce albo nadal w niej jest.

Chrystus powiedział - To jest bardzo ciekawe. Wiecie co jeszcze Chrystus powiedział?
"Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.
Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.
Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani." Mat. 6
Zatem jeśli zastosujecie się do tylko tego jednego stwierdzenia, które wypowiedział Wasz mesjasz, to wtedy możemy pogadać o innych jego nakazach. Tymczasem wystarczy włączyć w niedzielę telewizję i widać jak głęboko w dupie macie to, co mówił Chrystus.

Następne 'natchnione' zdania wypowiedziane przez przewodniczącego KEP:

"Kościół jest atakowany, bo jest niewygodny, a mówienie, że toleruje krzywdzenie dzieci, jest wielkim kłamstwem. Wykorzystywanie seksualne jest straszne i obrzydliwe. To wielki grzech i trzeba chronić przed nim dziecko"

Kościół jest atakowany, niewygodny - powiedz komu, bo na pewno nie Wam. Wielu osobom kościół  i jego zachowanie wobec wielu spraw nie sprawia radości. Nawet większej ilości niż się klechom wydaje. Nie widzę jednak płonących wież kościelnych (poza oczywistymi wypadkami nieudolnych budowlańców), czy szubienic powiewających sutannami na skrzyżowaniach ulic. To byłby atak. Hierarchowie chyba naprawdę wczuli się w retorykę stawiania kościoła jako ofiary. Kto to jeszcze kupuje? Chyba coraz mniej ludzi...
Kościół toleruje krzywdzenie dzieci - odsunę na bok teraz pedofilię. Pomyślcie: Jako rodzic chcecie, żeby Wasze dziecko zachowywało się zgodnie z Waszym pomysłem. Nie chcecie w ogóle słuchać jego zdania. Przy każdej okazji wmawiacie mu, że jak nie będzie Was słuchało, to za 10 lat będzie spało na dworcu, dawało dupy za bułkę i żebrało na ulicy. Mówicie mu tak dzień w dzień, rano i wieczorem. Czy to jest moralne, etyczne? Czy to jest krzywdzenie dziecka? Moim zdaniem, to jedna z największych krzywd jakie można zrobić dziecku - zabić indywidualność i wolną wolę przez strach przed wyimaginowanym zagrożeniem. Kościół robi to milionom dzieci codziennie. Zatem pierdolenie o nie tolerowaniu krzywdy dzieci, w tym kontekście, jest największym kłamstwem na jakie może zdobyć się kościół. Zwłaszcza, że ta praktyka to ich główne zadanie.

Wykorzystywanie seksualne jest obrzydliwe i straszne - zgoda.

Trzeba chronić przed nim dziecko - Nie, nie i jeszcze raz, kurwa, NIE! Trzeba tępić praktyki, karać sprawców i wymierzać im surowe kary. Dziecko ma prawo do swobodnego i nietłamszonego zagrożeniami rozwoju. To nie dziecko ma być chronione, to karani, ścigani i tępieni maja być pedofile. To kolejny przykład jak wiktymizuje się kościół. Odpowiedzialność zrzuca na opiekunów dziecka. Niech sobie pedofile hasają po świecie, urządzają łowy i odprawiają msze. Jak dziecko wpadnie w ich sidła, to jest Wasza wina drodzy opiekunowie - bo żeście nie ochronili, nie upilnowali. Zatem o ile ochrona dziecka nie idzie w parze z sankcjami dla sprawców to nie powiedział ten koleś nic nowego. To dzieci, rodzice, pornografia i feminizm są winne pedofilii, nie pedofil.

"Dziecko samo wie, jak są zbudowani koledzy i koleżanki. Nie trzeba go uczyć"

Tak samo jak wie jak zbudowany jest koń, telewizor i lalka. Dlaczego ludzie rzekomo wykształceni pierdolą takie bzdury? Ja wiem jak jest zbudowany komputer, ale dlaczego i jak działa musiałem się nauczyć. Ci genialni 'nauczyciele' duchowi zapomnieli jak sami się uczyli jak rzeczy działają. Wszyscy intuicyjnie wiemy jak coś jest zbudowane. Ma obudowę albo ciało/tułów, nogi, głowę itd. Jak działa, dlaczego i jak tego używać - do tego potrzeba nauki. No chyba, że chcemy, żeby to pedofile uświadamiali nasze dzieci jak wygląda i działa penis i dlaczego to nic takiego, jak każą go sobie dotykać lub wsadzają go w różne zakamarki dzieciom. Jak akceptujecie powyższe zdanie tego debila, to współczuję Waszym dzieciom.

"Popiełuszko też był fałszywie oskarżany"

Najpierw porównali się do prześladowanych żydów w faszystowskich Niemczech, teraz do szykanowanego człowieka walczącego z komunizmem. Dlaczego mieszają w to politykę? Przegrywacie z rozumem zwykłych ludzi i nie macie innego wyjścia jak tylko zwrócić się do skorumpowanych waszym bełkotem polityków? Gratuluję samoświadomości i odwagi. Jak teraz jakikolwiek polityk was poprze, to nie wróżę mu przyszłości. Zauważyliście ciszę w tej sprawie ze strony polityków. Dziennikarze coś tam ględzą, zwłaszcza ci zabetonowani  za Karnowskim, Terlikowskim i resztą kato-talibów. Politycy siedzą cicho, bo wiedzą, że mogą na głosie poparcia dla pedofilskiej mafii stracić wszystko. Są troszkę mądrzejsi od klechów...ale tylko trochę.

"Kościół nie potępia grzesznika, tylko zachęca do nawrócenia"

Zajebiście! Zgwałć dziecko ale się przyznaj i powiedz, że już tego nie zrobisz, to przyszykujemy ci ciepłą posadkę na Dominikanie i będziesz się mógł nawrócić gwałcąc dzieci, które nie doniosą na ciebie. No chyba, że doniosą, ale wtedy coś wymyślimy. No i oczywiście nie idziemy z tematem do władz, bo oni by cię skazali za przestępstwo, obrzydliwe i całkowicie nieludzkie złamanie prawa...ale my cię nie potępiamy. Nawróć się...

"Trzeba mieć odwagę nazwać grzech po imieniu i nie poddawać się, jeśli będą nas krytykować. Na razie krytykują i atakują jedynie biskupów. Tak zawsze było, ale jeśli przestaną i pokonają biskupów, wtedy zejdą niżej. Zechcą oddzielić lud od Kościoła i biskupa"

Jesteśmy pedofilami i mamy odwagę o tym powiedzieć, ale nie damy się krytyce!

Ktoś, jakiś niewidzialny wróg chce oddzielić lud od kościoła. Kto? Nie wiadomo, ale zapewne wszyscy, którzy krytykują postawę i zachowanie kościoła. I ci wszyscy, chcą oddzielić kościół od ludzi. Coś się komuś naprawdę pojebało. To lud was oskarża. Wy od ludzi odsunęliście się dawno temu. Gdy zaczęliście budować swoje pałace, ubierać złote szaty, kupować limuzyny i politykować. Jesteście ponad ludem i to jest coś, co chcecie żeby trwało. Nigdy nie byliście z ludem. Robicie od setek lat wszystko, żeby ludem rządzić, pomiatać i doić. Więc to, o co oskarżacie dziś niewidzialnego wroga, sami sobie zgotowaliście.

I mam nadzieję, że obecna sytuacja przechyli w końcu szalę społecznego wkurwu i naród wyegzekwuje swoją należność wobec ostatnich książąt i królów na ziemiach Polski.