piątek, 6 czerwca 2014

Jaum al-dżuma: Biblia VII

Witajcie po jednodniowej przerwie!
Wczoraj byłem całkowicie odcięty od świata w dzikiej głuszy i taka izolacja jest raz na jakiś czas potrzebna każdemu!
Jest piątek, więc wracam do czytania Biblii. Jedziemy!Księga Rodzaju Rzdz 9

1 Po czym Bóg pobłogosławił Noego i jego synów, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i mnóżcie się, abyście zaludnili ziemię.

Czyli kobiety nie muszą być płodne? W związku z tym jak para ludzi nie może mieć dzieci, to wina jest ZAWSZE po stronie faceta. ZAWSZE! Bo przecież Bóg kazał być płodnym Noemu i jego synom. Zatem drogie Panie, – jeśli Wasz mężczyzna jest chrześcijaninem, lub po prostu uważa Biblie za świętą książkę z prawdą absolutną i nie możecie mieć dzieci – to jego wina. Zawsze. Bo to on ma być płodny, Wy nie musicie. A jak bydle podniesie awanturę – „Księga Rodzaju Rozdział 9 chuju – Bóg kazał Wam być płodnym i ma z Wami umowę, nie z kobietami – wypad na szczaw wydmuszko!”

2 Wszelkie zaś zwierzę na ziemi i wszelkie ptactwo powietrzne niechaj się was boi i lęka. Wszystko, co się porusza na ziemi i wszystkie ryby morskie zostały oddane wam we władanie.
3 Wszystko, co się porusza i żyje, jest przeznaczone dla was na pokarm, tak jak rośliny zielone, daję wam wszystko.

I w tych wersach autorzy biblii dodatkowo usankcjonowali to, o czym pisałem przy komentarzach pierwszego rozdziału – wyłączenie i wywyższenie człowieka ponad naturę - według mnie jest to jedna z głównych przyczyn, dla których dla przyjemności albo z głupoty niszczymy ekosystemy, zabijamy całe gatunki i nie czujemy się z tym źle – uznając w cywilizacji zachodniej, jako podstawę moralności te obrzydliwą książkę, sami sobie strzeliliśmy w kolano.

4 Nie wolno wam tylko jeść mięsa z krwią życia.

Tego nie kumam – o to jest „krew życia”. Każda krew niesie życie. Pośrednio – jest niezbędna do życia, zaopatrza organizm w tlen itd. Ale jest także bezpośrednio nosicielem życia, bakterii, wirusów, pasożytów…czyli wyznawcom biblii nie wolno spożywać krwi w ogóle? Jeśli to jest prawdą, to won kaszanka, czarna polewka i wszystko, co zawiera krew! Na ile Ty jesteś posłuszny swojemu Bogu polski katoliku?

5 Upomnę się o waszą krew przez wzgląd na wasze życie - upomnę się o nią u każdego zwierzęcia. Upomnę się też u człowieka o życie człowieka i u każdego - o życie brata.

A co z siostrą? Ją można? Ty szowinistyczna świnio!

6 [Jeśli] kto przeleje krew ludzką, przez ludzi ma być przelana krew jego, bo człowiek został stworzony na obraz Boga.

Czyli oko za oko – taki sprawiedliwy jest Bóg. Ale zaraz, to jest nowy przepis! Bo przecież Kaina nie kazał zabić, ba nawet tego zabronił, a teraz mu się zmieniło? Zobaczymy czy sam będzie się tego trzymał skoro to nakazuje. Coś mi mówi, że nie…

7 Wy zaś bądźcie płodni i mnóżcie się; zaludniajcie ziemię i miejcie nad nią władzę».

Jakaś fiksacja z tą męską płodnością! Czyżby Bóg był zafascynowany stojącymi penisami z żywym nasieniem? Tak tylko sobie główkuję…bo kobiet ewidentnie nie lubi.

8 Potem Bóg tak rzekł do Noego i do jego synów:
9 «Ja, Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie;
10 z wszelką istotą żywą, która jest z wami: z ptactwem, ze zwierzętami domowymi i polnymi, jakie są przy was, ze wszystkimi, które wyszły z arki, z wszelkim zwierzęciem na ziemi.
11 Zawieram z wami przymierze, tak iż nigdy już nie zostanie zgładzona wodami potopu żadna istota żywa i już nigdy nie będzie potopu niszczącego ziemię».

Ciekawe jak przekazał te informację zwierzętom? No i jakie narzędzia dał drugiej stronie tej umowy gdyby ja zerwał. CO ktokolwiek może zrobić, jak Bóg powie – „Wkurwiliście mnie – zniszczę Was!”. I co, człowiek ma powiedzieć – „Hej Bogus, ale mamy umowę i powiedziałeś, że nas nie zniszczysz. Mamy umowę!”. Co możemy zrobić temu Bogu jak w nas jebnie, bo będzie miał zły humor, albo zaczną go do imentu wkurzać masturbujące się nastolatki i ideologia gender? Potupać nóżkami? Ta umowa to farsa! Ja się nie zgadzam na taki układ i mam go w dupie!

12 Po czym Bóg dodał: «A to jest znak przymierza, które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy:
13 Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią.
14 A gdy rozciągnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach,
15 wtedy wspomnę na moje przymierze, które zawarłem z wami i z wszelką istotą żywą, z każdym człowiekiem; i nie będzie już nigdy wód potopu na zniszczenie żadnego jestestwa.
16 Gdy zatem będzie ten łuk na obłokach, patrząc na niego, wspomnę na przymierze wieczne między mną a wszelką istotą żyjącą w każdym ciele, które jest na ziemi».
17 Rzekł Bóg do Noego: «To jest znak przymierza, które zawarłem między Mną a wszystkimi istotami, jakie są na ziemi».

Po pierwsze – to jest kurwa tęcza, czyli optyczny efekt rozszczepienia światła widzialnego w naturalnym pryzmacie kropel wody.
Po drugie – tęcza jest przymierzem tylko, gdy widnieje na obłokach? A co w przypadku, gdy się pokaże na bezchmurnym niebie? To ja już teraz rozumiem! Jak tęcza jest z chmurką to jest ta tęcza od Bogusia, a ta bez chmurki, goła, to jest ta zboczona homoseksualna tęcza. Wiecie, ta, co ją katolicy-patrioci podpalają w Warszawie. No i według Biblii mają rację – ot i cała tajemnica!


18 Synami Noego, którzy wyszli z arki, byli Sem, Cham i Jafet. Cham był ojcem Kanaana.
19 Ci trzej byli synami Noego i od nich to zaludniła się cała ziemia.

Podobno mieli Ci trzech synowie po jednej żonie. I tak sobie myślę, że raczej ciężko byłoby szóstce ludzi płci obojga zaludnić cala ziemię. Nawet jak cudownie żyliby po dziewięćset lat. A to nie możliwe, bo przecież w szóstym rozdziale pojawiła się zasada, że sto dwadzieścia lat i szlus! Nie wspominam już o dywersyfikacji materiału genetycznego w celu uniknięcia płodzenia niepełnosprytnych ludzików.

20 Noe był rolnikiem i on to pierwszy zasadził winnicę.
21 Gdy potem napił się wina, odurzył się [nim] i leżał nagi w swym namiocie.

Czyli Noe, po uratowaniu całego świata w swojej arce zaczął chlać? Chyba jakiś ekstremalny objaw PTSD (Zespół stresu pourazowego) tak ciężko dotykający weteranów wojen, akcji humanitarnych i feministek na portalach społecznościowych (napiszę o tym wkrótce J ). Ale przejdźmy nad pijaństwem praojca do porządku dziennego, bo to przecież nic strasznego, a facet swoje przeżył…

22 Cham, ojciec Kanaana, ujrzawszy nagość swego ojca, powiedział o tym dwu swym braciom, którzy byli poza namiotem.

Synek zobaczył ptaka ojca, bo tamten się nawalił jak zwierzę i uwalił w swoim namiocie. Trudno, co zrobisz? Zastanawiam się tylko, dlaczego ktokolwiek o tym tutaj wspomina? Jak jest tego cel? Ale czytajmy dalej…

23 Wtedy Sem i Jafet wzięli płaszcz i trzymając go na ramionach weszli tyłem do namiotu i przykryli nagość swego ojca; twarzy zaś swych nie odwracali, aby nie widzieć nagości swego ojca.

Grzeczne dzieci. Czyli jak zobaczysz, że Twój pijany ojciec leży najebany z chujem na wierzchu, to dyskretnie go okryj, pomóż papie.

24 Kiedy Noe obudził się po odurzeniu winem i dowiedział się, co uczynił mu jego młodszy syn,
25 rzekł: «Niech będzie przeklęty Kanaan! Niech będzie najniższym sługą swych braci!»

CO!? Przecież jakby Cham nie zobaczył, że się Noe ujebał i leży jak wół do dojenia, to nikt by go nie przykrył i by tak leżał pijak cały dzień z anteną na odbiorze. I za to, że doprowadził do okrycia pijackiej nagości ojca, ten przeklina i skazuje na rodzinne niewolnictwo syna Chama? On nie dość, że jest pijakiem, to jeszcze ma ostro zjebaną banię! Co mu zrobił syn Chama? Co to kurwa jest w ogóle? Według tej zasady – jak Ty złamiesz jakieś głupie, drobne prawo, nierobiące nikomu krzywdy, a nawet w całości rozrachunku korzystnie wpływające na rzekomą ofiarę – to karę za to poniesie Twój syn. To przecież nie trzyma żadnych standardów. Nie jest ani moralne, ani etyczne, ani nawet nie jest kurwa logiczne!
Plus – co było takiego okropnie wstydliwego w penisie Noego, że nikt nie chciał na niego patrzeć, a jak ktoś spojrzał przez przypadek to musiał zostać ukarany. Czyżby zobaczył zbyt wiele? O co w tym chodzi? Czyżby jakieś kompleksy wynikające z nadużywania wina i bliskich kontaktów z wymyślonym Bogiem? Masakra…


26 A potem dodał: «Niech będzie błogosławiony Pan, Bóg Sema! Niech Kanaan będzie sługą Sema!
27 Niech Bóg da i Jafetowi dużą przestrzeń i niech on zamieszka w namiotach Sema, a Kanaan niech będzie mu sługą»

Jakie żądania ma ten pijaczyna! Szczerze? Ja bym go olał jak byłbym Bogiem. Najebał się i wywalił ptaka, a teraz chce kogoś karać za to, ze to zobaczył. Spadaj pijaku i weź się ogarnij, a nie chcesz niewinnych ludzi na niewolnictwo skazywać…ale nie…Bóg jest przecież taki samym, albo gorszym, jeszcze chujem niż Noe. Będzie miał Kanaan przejebane, bo Bóg lubi takie zagrywki. Zwłaszcza jak ktoś cierpi…

28 Noe żył po potopie trzysta pięćdziesiąt lat.
29 I umarł Noe w wieku lat dziewięciuset pięćdziesięciu.

Ten to miał fajnie. Nie dość, że chlał to jeszcze sobie pożył. No chyba, że była cały czas nawalony i zastawiał pułapki z penisem na resztę rodziny i innych ludzi – chciałbym usłyszeć o tym historię – „Noe i Bóg – The Jackass prequel” . To byłby hit – Noe i Bóg łażą po Ziemi i robią wkrętki ludziom. A to na gołego penisa, a to na żarcie z krwią, a to na jakiś inny motyw z kodeksu Boga, którego on nikomu jeszcze w pełni nie wyjawił. Żart – i zajebiście agresywna kara. Niewolnictwo, dekapitacja, utopienie – same najlepsze kawałki ze strony Boga…

Tyle na dziś. Zapraszam jutro na po wyjazdowy Mały Wkurw!

Amen!