niedziela, 30 października 2016

Moja qulturka #1

Tak, wiem, że mam tendencję do numerowania, ale w ten sposób sprawuję kontrolę nad swoim małym światem, więc wybaczcie.

W tej serii, będę się dzielił swoimi konsumpcjami treści, odkryciami i tym, co mnie zatrzymało na dłużej niż 15 minut w poprzednim tygodniu.

Strony, serwisy


Zaczepiłem się na dłużej na stronie Texts From Superheroes. SMSy między superbohaterami mogę czytać godzinami i to robiłem. Przekomarzanki pomiędzy Batmanem i Supermanem, Deadpool robiący sobie jaja ze wszystkich, po prostu boki zrywać. Tylko trzeba znać angielski.


Filmy, Seriale


Troszkę w tym tygodniu się opierdalałem w oglądaniu. Jeden odcinek Marvel's Jessica Jones i nadrobiłem zaległości w South Parku.

Książki, komiksy


Książki nie tknąłem żadnej, mimo, że utknąłem na ostatniej części Hyperiona. Jakoś straciłem wątek i ciężko będzie wrócić.

Z komiksów, wróciłem, po raz kolejny do Lucyfer. Zawsze ją lubiłem i odświeżam sobie tę serię. Przy okazji odkryłem, że powstał na podstawie tego komiksu serial i muszę go namierzyć.


Youtube


Nadrabiam zaległości z podcastem - Drunken Peasants. Uwielbiam tych gości i mogę ich oglądać/słuchać całymi godzinami.  To oni są winni tego, że w tym miesiącu zużyłem od cholery danych na moim telefonie :)

Muzyka


Katuję najnowszy album Brujeria na Tidalu. Znalazłem też kilka nowych rzeczy (Crowbar, Korn, Suicidal Tendencies), których chcę posłuchać, ale jakoś brak czasu. Więc jak nie mogę się wgapiać w YT, to puszczam "Pocho Aztlan" i ładuję akumulatory!Krótko i treściwie. Do kolejnej niedzieli...jeśli dojdzie coś nowego, nie będę się wygłupiał jak się cofnę w rozwoju :)