piątek, 28 października 2016

Organizacyjne badziewie


Mam kilka kwestii, które chciałbym z Wami skonsultować. Jak nie podzielicie się swoim zdaniem, to zrobię jak będę chciał. Ale chcę, żebyście mieli wpływ na to w jakim kierunku idę z tym blogiem.

Więc po kolei, przedstawię kilka pomysłów i zobaczymy gdzie mnie poprowadzicie...


  1. Trollowisko - seria, którą robiłem na Reasonspawn. Chce ją wznowić.
  2. PPShit - nowy pomysł na serię dotyczącą politycznej poprawności, wolności słowa i ekspresji. W tej serii chciałbym krytykować i dyskutować o tym, jak toksyczna jest polityczna poprawność; jak ograniczana jest wolność ekspresji i słowa w naszym kraju i na świecie.
  3. Bluźnierca - seria specyficznie skierowana w kierunku profanacji i wyśmiewania religii, kultów (także tych nieformalnych) czy grup ideologicznych. Nie chciałbym przyczepiać się na zasadzie słownikowej, tylko reagować na gówno, które te grupy robią na świecie. Czyli nie chodzi o krytykę założeń i definicji, sensu stricte, katolicyzmu , islamu czy lewicy. Walić słowniki. Jeśli feministki zrobią coś głupiego, to chcę to wytknąć i pojechać po nich jak po łysych kobyłach.
  4. Tłumaczenia - chcę to robić regularnie. I chciałbym, żebyście to Wy podsyłali mi materiały do tłumaczeń. Jeśli Wam się nie chce, albo nie znacie angielskiego (bo ten język wchodzi w grę) to przysyłajcie do mnie linki. Jak uznam, że artykuł jest ciekawy i warty uwagi, to go przetłumaczę i opublikuję. Tylko sprawdzajcie proszę daty artykułów, nie wysyłajcie mi tekstów sprzed 10 lat jak jakieś jełopy!
  5. Mój tydzień - chciałbym publikować raz w tygodniu, takie podsumowanie mojej konsumpcji mediów i kontentu. Taka lista - co obejrzałem, czego słuchałem i co czytałem. Z komentarzem, i niepoprawną oceną, oczywiście.
  6. Polecam - chcę tutaj nie tylko wrzucać opinię o aplikacjach, ale też o sprzęcie, urządzeniach, grach i wszystkim innym, co miałem okazję używać, lub widziałem i jestem tym zainteresowany lub zajarany.
  7. Pisanie - mam pomysł na serię, którą ja zacznę, a Wy będziecie kontynuować. Pomysł polega na tym, że ja napiszę krótkie opowiadanie, które postawi podstawy dla świata, sytuacji i okoliczności. Kolejne odcinki będą opierały się na Waszych pomysłach lub napiszecie je sami. Pomysł mam ciekawy, dotykający wielu aspektów nie tylko życia, ale i kondycji rodzaju ludzkiego. Może to pójść w różnych kierunkach i to Wy o tym zadecydujecie. Wasze pomysły będę rozwijał w formy fabularne razem z Wami, albo tylko wrzucał Wasze teksty. Tylko, że muszę wiedzieć, że chcecie wejść w taką zabawę. Żebym nie dmuchał w dziurawego balona.


Czekam na Wasz odzew. Dziś zapewne wrzucę jeszcze jakiś wpis, jak skończę pracę. Czekam, czekam...