czwartek, 27 lutego 2014

Gumka od Papy

Normalnie mnie pokręciło...nie, dlatego, że nie uwierzyłem w to, co przeczytałem, w to nie uwierzyłem. Chodzi o to, jakie warunki zostały postawione.

Otóż na stronie SuperEkspressu pojawił się niezwykle prowokujący artykuł o tytule "Katoliku! Kościół pozwala kochać się w prezerwatywach...".

I niech Was to nie zmyli. Oczywiście katolik może kochać się w prezerwatywie. Ale najpierw musi w konfesjonale uzyskać na to zgodę a prezerwatywa musi mieć, uwaga, trzymajcie się...DZIURĘ!

Dobra, bo się podniecę...po kolei...

Tajemnica spowiedzi

Sami sobie wsadzają na dupy problem. Bo jeśli katolik chce się ruchać w gumie to się bezie ruchał. I jak go jakiś ksiądz zapyta, to powie, „Ale dostałem na to zgodę przy ostatniej spowiedzi". I co taki klecha zrobi? Pójdzie do wskazanego księdza i potwierdzi? Złamią tajemnice spowiedzi. Ostrzeże, że katolikowi nie wolno kłamać przy spowiedzi? ...ależ można, tylko się trzeba z tego później wyspowiadać i problem z bani.
Czyli można powiedzieć, że sam sakrament spowiedzi prowokuje do kłamania i zapętlania się grzesznika w kłamstwa. Bo zapewne nie raz słyszeliście, ze się klecha oburzy, na jakość grzechów i wypieprzy kogoś z konfesjonału. Co wtedy robi wierny? Idzie do innego klechy i już wszystkich grzechów nie powie, skłamie, że nie pamięta. Jak bardzo wierzy w sumienie, to się z tego kłamstewka wyspowiada następnym razem, że zapomniał i bardzo przeprasza. I ma wybaczone, sumienie oczyszczone i jest gotowy do zbierania kolejnych grzechów, skoro tak łatwo się je wymazuje.

Ja sam zostałem wyrzucony z konfesjonału za prawdę i od tamtej pory moja droga jest o wiele bardziej oświecona niż wcześniej. Nigdy nie byłem głęboko wierzący, ale jestem wdzięczny temu panu w sukience, że mnie wtedy wypieprzył z klęczek. Wbrew pozorom mój ateizm zawdzięczam właśnie kościołowi.
Może ludzie, gdy zaczną mówić prawdę to zobaczą prawdziwe oblicza tych zakłamanych "pasterzy". Bo prawda jest taka, że jedyną rzeczą, o jaką oni dbają to własne kabzy a problemy ludzi i ich zdrowie fizyczne i psychiczne mają głęboko w dupach. Chociaż nie...bo im człowiek bardziej chory tym bardziej lgnie do bożków; a głęboka wiara bardzo przypomina chorobę psychiczną. Zatem możemy śmiało powiedzieć, że im bardziej chory i zaburzony wierny, tym kościołowi większa sakiewka rośnie.

Gumka dla debili

Podobno ta gumka została wymyślona w Stanach i ma zapobiegać infekcjom lub służyć do pobierania nasienia bez uciekania się do masturbacji. Bo ta gumka ma taki wentylek, przez który plemniki się mogą przedostać, ale tylko one. No i się teraz zastanawiam jakie czary mary postawiło tam na tym wentylku aniołka z mieczem ognistym, który robi selekcję do klubu „Vagina”. Bo z tego, co przeczytałem, to większość bakteryjnych zakażeń nie jest spowodowane, tym, że się napletek o wargi sromowe pociera. 
Bakterie i wirusy są albo obecne w samym nasieniu, albo mają swoje miejscówki w cewce moczowej i przy ejakulacji są transportowane razem z nasieniem do pochwy kobiety. Czyli kondom z wentylkiem to raczej taka bajeczka, bo równie skuteczna mogłaby być gumka recepturka nałożona na kutasa.

No chyba, że rzeczywiście mamy do czynienia z natchnioną duchem świętym prezerwatywą, w której sam święty Piotr razem z naszym Korolusem Wielgusem sprawdzają ID przy wyjściu z kapturka. Jako, że ducha świętego nie ma, a święci są martwi, to raczej włożyłbym to między karty biblii i wywalił razem z innym bajkami tam zmieszczonymi.

…kobiety…

Kogo chroni taka prezerwatywa? Niech Was wkurw nie zastrzeli. Facet w takiej gumie nie zarazi się niczym od kobiety! Odwrotnie? A pies to jebał, przecież kościół jest patriarchalny i w dupie ma jakieś tam dziewczyny, kobiety, partnerki, narzeczone czy żony…no chyba, że kasiorkę przynoszą i dzieci do chrztu targają w becikach…to wtedy luz…ale w seksie to one są winne i zawsze będą. Na wieki wieków…

Konkluzja

Przeraża mnie to, z jaką swobodą i lekceważeniem kościół propaguje takie rozwiązania. Dlatego chce Was ostrzec. Jak ktoś ma na opakowaniu prezerwatyw krzyżyk i twarz dzieciątka Jezus, to spierdalajcie jak najszybciej. On nie dość, że nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności za ewentualne efekty kontaktu seksualnego, to jeszcze wierzy, wbrew nauce, że dzieci to kobieta nosi i rodzi, ale spermę to aniołki do cipki zanoszą.

Zastanawiam się jeszcze ile szkód może taka akcja wyrządzić. Przecież ludzie wierzący, którzy z różnych przyczyn mają w swoim organizmie choroby wirusowe lub bakteryjne przenoszone drogą płciową mogą pójść na całość. Bo pewnie do tej pory, jeśli słuchali nauk kościoła to unikali kontaktów seksualnych, żeby nikogo nie zarazić, a normalna prezerwatywa jest zabroniona. Teraz zaczną strzelać zainfekowaną spermą w niewiedzące o niczym kobiety czy żony i w ten sposób te choróbska zaczną się rozprzestrzeniać. Bo taka choroba można się zarazić nie tylko poprzez wkładkę. Wystarczy czasem tylko wziąć czyjeś nożyczki do obcinania skórek czy ręcznik i zafundować sobie kiłę albo ziarniniaka pachwinowego…bo przecież katolickie/chrześcijańskie prezerwatywy są bezpieczne, więc nie możliwe żebym był/była chora…


Jakby powiedział poeta…w chuja to my, nie nas!