piątek, 11 listopada 2016

Wstyd, żenada i marsz hipokrytów

Zacznę od tego, że tak hołubieni przez polską prawice kibole dali popis kultury i ogłady w Bukareszcie. I nawet nie chodzi o atak na rumuńskich kibiców. Nie, po co? Skoro wystarczy, że kibole Legii i Wisły na siebie trafili, żeby rozpieprzyć restaurację i zaangażować policję. Brawo! Takimi ludźmi chce się otaczać Jarek i ekipa – gratulacje.Teraz do sedna.

Strona na FB Marsz Niepodległości, dziś rano opublikowała następujący post:


I mimo tego, że wielokrotnie już o tym pisałem, nie omieszkam się powtórzyć.
Kościół katolicki nie jest polski! Nigdy nie był i nigdy nie będzie! Głowa kościoła to „król” obcego kraju, kościoły to ich ambasady, a księża to ich pracownicy, funkcjonariusze. Cała ziemia „kościelna”, to nieruchomości należące de facto do Watykanu. I nie rozumiem skąd taka ciasnota umysłowa, skoro narodowcy bezbłędnie rozpoznają, że jakaś firma jest w rękach globalnych korporacji, piętnują sprzedawanie polskich firm zagranicznym inwestorom, ale nie widzą nic złego w tym, że obcy kraj przejmuje w Polsce ziemię, jego funkcjonariusze wtrącają się do naszej polityki i okradają nas z podatków. Jeżeli ktoś nazywa się narodowcem, nacjonalistą i jednocześnie popiera kościół – jest pierdolonym hipokrytą. Bo to, że kościół jest związany przeszło tysiąc lat z polską państwowością, oznacza tylko tyle, że tak długo dajemy się okradać i oszukiwać. To nie oznacza, że kościół przestał być podległy obcemu, autorytarnemu państwu, czy jego pracownicy przestali dla nich pracować. Więc przestańcie robić z mordy kloaki, przestańcie wspierać obce mocarstwo, zagraniczną firmę, tylko dlatego, że ukrywa się pod przykrywką wiary i tradycji.

I jedno jeszcze. Nie zapominajcie, ze Wasz Bóg to semitofil. To byt, który kocha naród żydowski. I jeśli głosicie antysemickie hasła, to piętnujecie nie tylko preferencje swojego Boga, to jeszcze obrażacie jego syna, żyda, Jezusa. No i jego matkę, też żydówkę.

Więc uważajcie, bo hipokryzja jest wyryta na Waszych czołach, jak bruzda in vitro, którą Wasi idole znajdują i obnażają. Jesteście naznaczeni kretynizmem. Zwłaszcza jak bezkrytycznie powtarzacie brednie, które pompują w Was proboszcz z prezesem. Uruchomcie czasem mózgi, także wobec Waszych przekonań, bo czasem autorefleksja wystarczy, zęby przestać zachowywać się jak rozwydrzony dzieciak, który płacze, bo nie może robić co mu się podoba i ma za złe innym, że robią to samo co on.

I jak następnym razem usłyszę albo przeczytam oburzenie na to, ze ktoś spalił, opluł lub spuścił do kibla Polską flagę, to puszczę Wam ten filmik (z dziś) i odejdę. Bo szacunku oczekujecie, a za grosz go nie macie.

Podczas Marszu Niepodległości spalono flagę Ukrainy (coś filmik nie chciał się wstawić, pewnie przez nie spełnienie standardów społeczności przez gazeta.pl :) )