środa, 4 stycznia 2017

[AKTUALIZACJA] BitCoins – status check i tutorial – to już ostatni raz. Obiecuję :)


AKTUALIZACJA

EnterCrypto zawinęli żagle. Zgarnęli blisko 70 BTC i zniknęli z sieci. Większość środków wycofali wczoraj, jeszcze dziś około 9:00 strona działała. Teraz nie działa (11:00). World Miners stabilnie. Wypłacają. Zmniejszyli minimalny depozyt do 0,0001 BTC i na portfelu nie ma dramatycznych ruchów. Mierzą wyżej. PAMIĘTAJCIE. jak wrzucicie cokolwiek, to od razu wyciągać, nie czekać, nie łasić się na szybki i duży zarobek. Szybko wycofać depozyt z zarobków i zbierać zysk! Bo umoczycie!

***

Miałem już nie pisać, ale chcę się z Wami podzielić swoimi spostrzeżeniami i uwagami.Po pierwsze – kurs BTC rośnie bardzo szybko. Obecnie to ponad 1000$ za 1 BTC. Spowodowane jest to ruchami na rynkach finansowych Chin i Indii. Większy ruch, oznacza więcej inwestycji w kopanie (generowanie BTC), więcej kasy w kopalniach, to szybsze wykopywanie monet i szybsze osiągniecie limitu. Limit oznacza brak inflacji. Gdy BTC osiągnie swój limit 21 milionów (obecnie 16 milionów w obrocie) kopalnie staną lub przestawią się na inne kryptowaluty, a BTC będzie tylko rósł, dzięki wewnętrznemu obrotowi.

Po drugie – jeśli chcecie zarobić BTC, zainwestować i pomnożyć BTC, to poniżej powiem Wam jak to zrobić, na własnym przykładzie. Prosto i niewęzłowato.

Pierwsze, co potrzebujecie to portfel na BTC. Ja mam portfel na portalu 4coins. To jednocześnie kantor, umożliwiający kupno, sprzedaż BTC. Przy sprzedaży możliwe jest też zlecenie wypłaty w bankomacie Eurocash bez karty, więc jest full service.

Teraz macie dwie opcje. Albo kupujecie BTC przelewem, albo robicie inny ruch.

Zakładacie konto na stornie Freebitco.in. Do rejestracji potrzebujecie adresu portfela, wiec bierzecie to z 4coins (trzeba wejść w portfel, wybrać przyjmij płatność i skopiować ciąg znaków, który wygląda tak - 12nZqottCFiRw1EVQtduSTE8zFeM9UsVQm). Po założeniu konta, możecie, co godzinę kliknąć na captcha i zgarnąć około 200 satoshi. Satoshi to najmniejsza jednostka BTC (0,00000001 BTC). Jak uzbieracie 30000 (0,00030000 BTC) to możecie przesunąć sobie to do portfela. Macie pierwszą kryptokasę!

Na podobnej zasadzie działają strony – Alienfaucet, Game of Weight Loss, DailyDoge czy BlockchainStats. Kwoty są różne, czas to 5 minut. Więc można szybko uzbierać minimum, które dla tych stron wynosi 40000 (0,00040000 BTC) w sumie, bo to strony jednego właściciela i jeśli wszędzie założycie konta na te same dane, to się sumują wyniki.

Ja już uzbieracie przynajmniej 0,001 BTC to możecie zacząć prawdziwą zabawę w pomnażanie kasy. Tylko ostrożnie i uważajcie. Bo to wciąga i jest ryzykowne. Ale póki, co działa i mi się udało depozyty podnieść o 100-200%, a zarobić wielokrotność minimalnego depozytu. Pierwsze dwie strony to typowe piramidy, wiec ryzykujemy, ale przy zachowaniu ostrożności, można trochę zarobić. Mi się udało.

Jak to zrobiłem? Nic prostszego. Założyłem konto na stornie WorldMiners. Wpłaciłem minimalny depozyt (0,0005 BTC). Odczekałem 10 dni i na koncie miałem już drugie tyle. Reinwestycja – czyli to, co zarobiłem, to wpłaciłem na kolejny depozyt. Kolejny uzbierał mi się w pięć dni, kolejny w cztery, trzy, dwa. Aż miałem codziennie kwotę minimalnego depozytu zarobku. Wypłaciłem jednodniowy zarobek. I na razie nie ruszam. Minimalny depozyt wpłaciłem na drugą stronę EnterCrypto.com. Zasad ta sama, strona trochę inaczej działająca, bo naliczająca zysk, co godzinę do sumy 10% depozytu dziennie. Co zarobiłem na WorldMiners – przerzucałem na EnterCrypto. Z prostej przyczyny. Na WorldMiners trzeba czekać pełną dobę od godziny depozytu na zarobek. Na EnterCrypto waloryzacja jest, co godzinę, więc można mnożyć depozyt i co za tym idzie – zarobek jak tylko zbierze się minimalna kwota reinwestycji (0,0005 BTC). Pamiętajcie jednak, że depozytów nie wycofacie z tych stron. Więc ostrożnie i trzeba obserwować, wyciągać, jeśli się da, lub reinwestować, jeśli chcecie więcej J.  

Pamiętajcie, że takie strony są napędzane z rzeczywistych depozytów. Dlatego przerzucam kasę z jednego do drugiego. W ten sposób dokładam się do ciągłości trwania tej strony, dopóki nie osiągnę swojego celu.

Kilka razy wciągnąłem 0,001 BTC do portfela i zainwestowałem w nieco mniej dochodowe, ale wyglądające na stabilniejsze i dłużej działające strony – BTCLab (3,6% dziennie, depozyt można wyciągnąć po 25 godzinach za 5%), Hasheer – około 5% tygodniowo.

Kopię też inne kryptowaluty programem MinerGate. W dobę można wykopać około 4000 – 5000 tysięcy satoshi po wymianie na BTC. Trzeba wejść na stronę, założyć konto, ściągnąć program i kopać.

Przy należytej ostrożności można troszkę grosza uzbierać. Pamiętajcie jednak – jeśli inwestujecie swoje pieniądze, zwłaszcza w WorldMiners czy EnterCrypto, to narażacie się na ryzyko. Dlatego ostrożnie uwierzcie mi, można zarobić, nie dużo, bo niedużo, ale zawsze to parę groszy na fajki czy browara J


Zatem – ryzykujecie czy pozwalacie żeby kurs BTC urósł do 5000 złotych bez Waszego udziału?